kroegentocht

januari

18jan8:30 pmBitterBalls Big BandCafé De Keyzer

PLATTEGROND

Leidse blues-en jazzweek

De 41ste editie van De Leidse Blues-en Jazzweek vind plaats van maandag 16 t/m 22 januari 2023. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op de hoogte te blijven.

PROGRAMMA 2020

Maandag 20 januari

26 / Hooglandse Kerk / Nieuwstraat 20 / 20:00
OPENINGSCONCERT | BART WIRTZ & EMIEL VAN RIJTHOVEN 

25 / De Twee Spieghels / Nieuwstraat 11 / 19:30
WORKSHOP

25 / De Twee Spieghels / Nieuwstraat 11 / 21:00
JAMSESSIE O.L.V. MATTHIJS SEPERS & LUCAS MEIJERS

30 / De Uyl van Hoogland / Nieuwstraat 28 / 21:00
WOUTER KIERS AND FRIENDS

21 / Meneer Jansen / Nieuwe Rijn 21/ 21:00
HOT CLUB QUARTET

Dinsdag 21 januari

14 / Lutherse Kerk / Hooglandse Kerkgracht 26 / 19:30
RED CARPET LOUNGE ON TOUR: WHIPLASH
ENTREE 5,- | DEUR OPEN 19:00
VOOR KAARTEN WWW.BIOSCOPENLEIDEN.NL, CINEVILLEPAS OF AAN DE DEUR

25 / De Twee Spieghels / Nieuwstraat 11 / 21:00
OLIVIER VAN NIEKERK QUARTET

30 / De Uyl van Hoogland / Nieuwstraat 28 / 21:00
CEDRIC GLANS AND FRIENDS

21 / Meneer Jansen / Nieuwe Rijn 21/ 21:00
WESTBROOK PARKER

12 / ‘t Praethuys / Vrouwenkerkkoorstraat 9 / 21:00
LIVE MUZIEK – JAMSESSIE

Woensdag 22 januari | Kroegentocht

32 / De Hooykist / Hooigracht 49 / 18:00
YOUNES BENSLIMANE TRIO

3 / Hotspot Central / Stationsweg 30 / 20.00
JAZZ & BOSA NOVA WAKA OTSU

1 / Leidse Lente / Haagweg 4 / 20:00
CALAMITY JAZZ

28 / Olivier / Hooigracht 23 / 20:30
BORIS VAN DER LEK EN DE MENSHEID

11 / Stadbrouwhuis / Aalmarkt 1-3F / 20:30
WHO’S COOKING

25 / De Twee Spieghels / Nieuwstraat 11 / 20:30
BART WIRTZ BAND

24 / Grand Café de Burcht / Burgsteeg 14 / 20:30
WILLIE ASHMAN ORIGINAL JAZZBAND

27 / Jantje van Leiden / Hartesteeg 2 / 20:30
SPIEKER BAARS BLUESBAND

33 / De Bonte Koe / Hooglandsekerk Choorsteeg 13 / 20:30
DE WOUTER KIERS BAND

31 / Poolcafé The Church / Nieuwstraat 45 / 20:30
CHRIS KOENEN

30 / De Uyl van Hoogland / Nieuwstraat 28 / 20:30
MARC JANSEN AND FRIENDS

21 / Meneer Jansen / Nieuwe Rijn 21 / 20:30
ADEMNOOD BAND

35 / De Plantage / Hogewoerd 168 / 20:30
TIL IN TUNE JAZZZ

2 / Lemmy’s / Morsstraat 24 / 20:30
CEDRIC GLANS AND MANY FRIENDS

5 / L’Esperance / Kaiserstraat 1 / 20:30
BLUE FRIENDS JAZZBAND

7 / Barrera / Rapenburg 56 / 20:30
RYAN BECHOE & FLAVORS OF SOUL

20 / Einstein / Nieuwe Rijn 19 / 20:30
HAPPY J AND THE FUNK

29 / Lazarus / Nieuwe Beestenmarkt 32 / 20:30
ACE

6 / De Keyzer / Kaiserstraat 2-4 / 20:30
BITTERBALLEN BIGBAND

18 / Rembrandt / Morsstraat 49-51 / 20:30
HENK VAN ALPHEN

19 / Vi-Kings / Noordeinde 28 / 20:30
JAZZHEADS

12 / ‘t Praethuys / Vrouwenkerkkoorstraat 9 / 20:30
HEYN EN DE GRAAFMACHINE

9 / ‘t Gerecht / Diefsteeg 19 / 20:30
KAREL BOEHLEE EN SIMONE PORMES

15 / In De Oude Marepoort / Lange Mare 36 / 20:30
RADEON ROSES

8 / Estaminet Schommelen / Lokhorststraat 19 / 20:30
ART & CO

34 / De Roze Beurs / Oude Singel 128 / 20:30
MR BOOGIE WOOGIE

10 / Hudson / Nieuwe Beestenmarkt 15-21 / 20:30
LIQUID SUN

16 / De WW / Wolsteeg 6 / 20:30
LIVE MUZIEK

Donderdag 23 januari

14 / Lutherse Kerk / Hooglandse Kerkgracht 26 / 19:30
LIFF PUB QUIZ – MET MUZIEK, FILMPJES,
PLAATJES, EN NATUURLIJK JAZZ EN BLUES
FACEBOOK: LIFF FILMQUIZ | 5,- PER TEAM (MAX. 5 PERSONEN PER TEAM)

13 / City Hotel Nieuw Minerva / Boommarkt 23 / 19:30
SJAZZ

27 / Jantje van Leyden / Hartesteeg 2 / 20:30
BLUES AFFAIR

12 / ‘t Praethuys / Vrouwenkerkkoorstraat 9 / 21:00
LITTLE BOOGIE BOY MET JAN DEN BOER

25 / De Twee Spieghels / Nieuwstraat 11 / 21:00
MEN IN BLUES

22 / Tuinzaal De Burcht / Burgsteeg 14 / 21:00
THURSDAY NIGHT LIVE FT. SIMONE PORMES,
LO VAN GORP, KAREL BOEHLEE, DEDRE
TWISS AND MORE – ENTREE: 12,50

31 / Poolcafé The Church / Nieuwstraat 45 / 21:00
EUAN RICHARD FUNKY GROOVES

30 / De Uyl van Hoogland / Nieuwstraat 28 / 21:00
MARXBROTHERS

21 / Meneer Jansen / Nieuwe Rijn 21/ 21:00
JANSSEN BIJ JANSEN

35 / De Plantage / Hogewoerd 168 / 21:00
VANCE LANE SPECIAL

2 / Lemmy’s / Morsstraat 24 / 21:00
WILD ORGAN & DRUMS

8 / Schommelen / Lokhorststraat 19 / 21:00
WILLEM BODHI

4 / Studio de Veste / 2e Binnenvestgracht 15 / 22:30
JAMSESSIE

Vrijdag 24 januari

25 / De Twee Spieghels / Nieuwstraat 11 / 21:00
KRUIDKOEK

22 / Tuinzaal De Burcht / Burgsteeg 14 / 21:00
JAMBIRDS: BEBOP, HARDBOP EN COOLBOP

24 / Grand Café De Burcht / Burgsteeg 14 / 21:00
ART BIRD BIGBAND

27 / Jantje van Leyden / Hartesteeg 2 / 20:30
44 SHAKE DOWN

12 / ‘t Praethuys / Vrouwenkerkkoorstraat 9 / 21:00
BANTU HOLLER

14 / Lutherse Kerk / Hooglandse Kerkgracht 26 / 19:30
RED CARPET LOUNGE ON TOUR:
ASCENSEUR POUR L’ÉCHAFAUD
ENTREE 5,- | DEUR OPEN 19:00
VOOR KAARTEN WWW.BIOSCOPENLEIDEN.NL, CINEVILLEPAS OF AAN DE DEUR

10 / Hudson / Nieuwe Beestenmarkt 15-21 / 21:00
LIVE MUZIEK

Zaterdag 25 januari

22 / Tuinzaal De Burcht / Burgsteeg 14 / 13:00
B PLUS C WORKSHOPS EN OPTREDENS DOOR
LEERLINGEN EN DOCENTEN VAN
JAZZ EN POP

25 / De Twee Spieghels / Nieuwstraat 11 / 16:00
THE JAZZ AMBASSADORS

14 / Lutherse Kerk / Hooglandse Kerkgracht 26 / 19:30
RED CARPET LOUNGE ON TOUR:
AMAZING GRACE
ENTREE 5,- | DEUR OPEN 19:00
VOOR KAARTEN WWW.BIOSCOPENLEIDEN.NL, CINEVILLEPAS OF AAN DE DEUR

25 / De Twee Spieghels / Nieuwstraat 11 / 21:00
CAS JISKOOT FT. ANNA SERIERSE

22 / Tuinzaal De Burcht / Burgsteeg 14 / 21:00
LICKS AND BRAINS FT. BART WIRTZ
ENTREE 10,-

21 / Meneer Jansen / Nieuwe Rijn 21/ 21:00
CARIBBEAN QUARTET

5 / L’Esperance / Kaiserstraat 1 / 21:00
SOWHAT

17 / Catootje / Kaasmarkt 10 / 21:00
TRASH HOMBRES

12 / ‘t Praethuys / Vrouwenkerkkoorstraat 9 / 21:00
SHOOT FROM THE HIP

Zondag 26 januari

23 / Wielinga / Nieuwe Rijn 28 / 13:00
SJAZZ AND THE LAZY FLAMES
– JAZZ ‘N LUNCH

21 / Meneer Jansen / Nieuwe Rijn 21/ 15:00
BART LANDSTRA EN CHRIS KOENEN

1 / Leidse Lente / Haagweg 4 / 15:00
THE TICKETS

25 / De Twee Spieghels / Nieuwstraat 11 / 16:00
BILLIE’S WILD BOUNCE

28 / Olivier / Hooigracht 23 / 16:00
LIVE MUZIEK

30 / De Uyl van Hoogland / Nieuwstraat 28 / 16:00
TOINE SCHOLTEN

12 / ‘t Praethuys / Vrouwenkerkkoorstraat 9 / 20:30
MEN IN BLUES

25 / De Twee Spieghels / Nieuwstraat 11 / 21:00
MARTIJN VAN ITERSON QUARTET

21 / Meneer Jansen / Nieuwe Rijn 21/ 21:00
KJELT OSTENDORF AND FRIENDS

34 / De Roze Beurs / Oude Singel 128 / 21:30
CACHITO DE AMOR

4 / Studio de Veste / 2e Binnenvestgracht 15 / 21:30
JAMSESSIE